İnfor LN

INFOR LN ile KARMAŞIKLIĞI YÖNETİN, HIZINIZI ARTTIRIN

Dünya çapında bir çok işletme kendi iş alanının karmaşıklık seviyesinde önemli ölçüde artış görüyor. Globalleşme piyasa karmaşıklığına ve yeni tedarik zinciri fırsatlarına öncülük ederken, operasyonel zorlukları da beraberinde getiriyor. Bir taraftan değişim hızının artması bir çok İş alanı için anahtar fırsatlar oluştururken, ürün yaşam döngüleri kısalıyor, tüm dünyada yenilikçi ürün ve hizmetlerin piyasaya sunulmasında amansızca bir baskı işletmeleri çevreliyor. İşte bu hızlı ve karmaşık yeni dünyada bir çok işletme mevcut bilgi sistemlerinin çizdiği sınırlar, özellikler içinde kapalı,çözümsüz kalıyor.


İşletme birimleri ve bu birimlerin fonksiyonları arasında ihtiyaç duyulan heterojen bilgi sistemleri birçok bilişim peyzajı içinde işletmeleri daha da dezavantajlı duruma sokuyor. Bilgi siloları ve birbirinden Kopuk iş süreçlerine olan stratejik bağımlılık beraberinde operasyonel uyum risklerini ortaya çıkarıyor. Özelleştirmeleri, arayüzleri yönetmek çeşitli külfetler oluştururken, işinizde ve bilişim uyumluluğunuzdaki başarı beklentinizi düşürüyor. Bilgi işlem biriminiz kendi bütçesinin %60-80 ini sadece mevcut durumun korunması amaçlı kullanırken, yenilikçilik, iş hızı, verimlilik gibi beklentileriniz temenni olarak kalıveriyor.

SİSTEMLERİNİZİ BİRLEŞTİRİN, ENTEGRASYONU BASİTLEŞTİRİN

İşletmeler yenilikleri hızlıca uygulamak, iş ve bilişim başarısına ulaşabilmek için, global operasyonlarındaki bilgi sistemlerini basitleştirip, birleştirerek standart, bu özellikleri sağlayan paket uygulamaya geçiş sağlamayı tercih etmelidir.


Infor LN, bu beklentileri, sınıfında en iyi, endüstri odaklı, karmaşık ve global operasyonlar için tasarlanmış Kurumsal Kaynak Planlama sistemi altyapısı ile adreslemektedir. Infor Ln uygulamasının size katacağı değer ve çeviklik sayesinde piyasa rekabetiyle başetme sürecinde hız kazanacaksınız.

ENDÜSTRİ PRATİKLERİ İLE SÜREÇLERİNİZİ STANDARTLAŞTIRIN


İşletmenin içinde bulunduğu karmaşıklığı en etkin şekilde yönetmenin ve operasyonların hızını artırabilmenin tek yolu bilişim ortamınızı birleştirmek ve basitleştirmektir. Sistemlerinizin standardizasyonu, Infor LN'in en iyi endüstri pratiklerini sağlayan tüm bilgiler, süreçler standart ürünle birlikte sağlanmaktadır. Alternatif çözümler "Bir uygulama tüm çözümleri sağlar" bakış açısını sunarken, Infor Ln amaç odaklı çözümü İle en iyi endüstri pratiklerini Endüstriyel Üretim, Ekipman, Otomotiv, Yüksek Teknoloji, Havacılık, Savunma, Dağıtım gibi sektörler için sektörel çözümleri ile sunmaktadır. Infor LN kendi sektörünüze ilişkin benzersiz taleplerinizin çözümüne uyumludur.


Infor LN'in zengin, en iyi endüstri pratiklerinden fayda sağlayarak, özelleştirme yükünüzden kurtulup devamlı gelişimin avantajını yakalayıp değişen iş ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm üretebilirsiniz.


OPERASYONEL MÜKEMMELLİĞİ SAĞLAYIN


Bir çok ERP çıkış noktası finansal ve insan kaynakları uygulamalarıdır. Bu şekilde "Yönetsel ERP" sistemleri Muhasebe, Bordrolama gibi destek ofisi faaliyetlerinin otomasyonuna odaklanır. Fakat bu tip uygulamalar üretimdeki odak operasyonel süreçleri, tedarik zinciri yönetimi, proje, servis yaşam döngüsü gibi ihtiyaçlara çözüm üretmede yeterli değildir. Sonuç olarak, sistem birleştirme, süreç standardizasyonu gibi çabalar başarısızlıkla sonuçlanır.


Infor LN tüm kritik iş süreçlerinizi destekler. Infor LN İle Güçlü Global Finansal ve Uygunluk desteğine sınıfında en iyi operasyonel ERP özelliklerine ulaşırsınız.


GLOBAL FİNANSAL SÜREÇLER İLE GÜVENDE OLUN


Günümüz iş ortamında, finansal durumunuzun aylık fotoğrafı yeterli değildir. Infor LN ile birlikte, gerçek zamanlı, global işinizin entegre finansal bilgilerini kolayca edinir, böylece güven içinde finansal sonuçlarınızı tahmin edebilirsiniz. Defterlerinizin kapanış işlemleri tutarlılık içinde sağlanırken, doğru bilgi tek ve entegre bir sistemden alınacaktır. Infor LN günlük nakit pozisyonunuzu sağlarken, riskinizi yönetmenizi, giderlerinizi doğru biçimde elde etmenizi sağlar.


US GAAP, IFRS ve IAS gibi uluslararası muhaseebe standartlarına uyumluluk için gerekli olan araçları kullanarak bu standartlara kolaylıkla adapte olabilirsiniz. Standartlara uygun olarak (XBRL gibi) finansal raporlar yaratabilir, İşletme kararlarınızı güven içinde vermenizi sağlayacak işletme raporları oluşturabilirsiniz.


DÜŞÜK MALİYETLİ, HIZLI TEDARİK ZİNCİRİ OLUŞTURUN


Gelişmiş Tedarik zinciri pratiklerini kullanarak, talep odaklı muhtemel aksaklıklara karşı esnek tedarik ağı oluşturun. Stratejik Kaynak programını uygulayarak, tedarikçi sayınızı azaltın ve parça ve bileşen standardizasyonunu uygulayarak sürecinizdeki karmaşıklığı azaltın. Gelişmiş Kontrat yönetimi, Kurumsal Planlamadaki Kaynak Kuralları ve Gelişmiş Satınalma-Sipariş yönetimi ile kaynak stratejinizi operasyona dönüştürün, kontrat yoluyla anlaşmalardaki kazanımlarınızı hayata geçirin. Mahaller arası tedarik süreçlerinizi senkronize ederek envanter miktarınızı düşürün, müşteri hizmetinizi Infor LN Global çoklu-şirket-bölge kurumsal planlama ile daha verimli hale getirin. Tedarikçi ağınızı Gelişmiş Tedarik Zinciri İşbirliği özellikleri ile birleştirerek VMI (Satıcı Yönetiminde Envanter), tedarikçi Yönetiminde envanter, kanban, tam Zamanında üretim (JIT) gibi özelliklerden faydalanın.


Gelişmiş Depo ve Nakliye yönetimi özellikleri, Ölçekleme yönetimi, katma değer hizmetler, aktarma yönetimi ve doğrudan malzeme tedariği gibi özelliklerle teslimat performansınızı artırın ve maliyetlerinizi düşürün.


KİTLESEL ÖZELLEŞTİRME İHTİYAÇLARINI KARŞILAYIN


Infor Ln'in market lideri üretim özelliklerini kullanarak taleplere yanıt verme yetilerinizi artırırken maliyetlerinizi düşürün. Yalın üretim özelliklerini kullanarak taşeron işlerinizin kontrolünü sağlayın ve dışkaynaklı üretim sürecinizi yönetin.


Infor LN'in özelliklerinden faydalanarak fiili müşteri talebine dayalı standart olmayan ürünler için Stoğa üretim (MTS) modelinden siparişe dayalı üretim (MTO) modeline geçiş sağlayın. Infor LN'in benzersiz Sipariş Göre Yapılandırma(CTO) Siparişe göre üretim (ATO), Siparişe göre mühendislik (ETO) uzmanlıkları ile Kitlesel Özelleştirme (Mass Customization) ihtiyaçlarınızı Karşılayın.


Ürünleri konfigüre ederek, bireysel müşteri taleplerini karşılayın. Siparişe bağlı mühendislik İle proje bazlı üretim ve entegre ürün tasarımı ve mühendislik özelliklerini birleştirin. Etkenlik birimi kavramını kullanarak ürün varyasyonlarını yönetin. Böylece hem kalite standartlarını hem de maliyet hedeflerini yakalayın.