HAKKIMIZDA

post image

Intecon, 2008 yılında Endüstriyel Bilgi Teknolojileri Çözümleri alanında çözümler üretmek üzere kurulmuştur. ERP uygulamarı, iş danışmanlığı uygulamaları, sistem entegrasyonları, süreç danışmanlığı, süreç optimizasyonları, karar destek sistemleri konusunda hizmet vermektedir.

Intecon, müşterileri için sonuç odaklı hizmet anlayışıyla yeni bir bakış açısı yaratarak çözümler üretmek isterken; Geliştirdiğimiz karar süreçleri ve mekanizmaları ile değişen pazar koşullarına en hızlı ve doğru bir şekilde yanıt vermektedir. Tedarik süreçleri ve Üretim aşamalarını hatasız bir şekilde takip ederek, müşterilerimizin verimliliğini en yukarı taşımak temel amacımızdır.

Intecon, sınırların günden güne eridiği, globalleşen dünya ekonomisinde hem yerel, hem uluslararası dinamikleri takip eden bilişim ve finans sektöründeki profesyonellerin oluşturduğu bir yapıdır. Bilgi ve deneyimi alışılagelmiş pratiklerden farklı noktalara yönlendirerek, hizmet verdiğimiz coğrafyalarda teknolojik ve bilimsel gereklilikleri yerine getirirken, kültürel ve doğal dokuya uyumlu projeler geliştirme hedefiyle yola çıkmıştır.

MİSYON & VİZYON

MİSYON

Müşterilerimizin üretim kalitesi ve standartlarının arttırılması, işgücü ve enerji tasarrufu sağlanması, doğaya ve insana saygı temelinde çözüm odaklı bir hizmet anlayışı firmamızın temel çalışma prensibini oluşturmaktadır.

VİZYON

Müşterilerimiz ve partnerlarımızla sağladığımız karşılıklı güven ve samimiyetimizi gerek yurtiçinde gerekse de uluslararası alanda kısa vadeli çözümlerden, uzun vadeli iş ortaklıklarına taşımak; verdiğimiz hizmetle sektörlerinde artı değer katmak temel hedefimizdir.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

BGYS Politikası

- Bilgi varlıklarını yönetmek, varlıkların güvenlik değerlerini, ihtiyaçlarını ve risklerini belirlemek, güvenlik risklerine yönelik kontrolleri geliştirmek ve uygulamak.
- Yasal ve ilgili mevzuat gereklerini yerine getirmekten, anlaşmalardan doğan yükümlülüklerini karşılamak ve iç ve dış paydaşlara yönelik kurumsal sorumluluklarından kaynaklanan bilgi güvenliği gereksinimlerini sağlamak,
- İş sürekliliğinde bilgi güvenliği tehditlerinin etkisini azaltmak ve sürekliliğe katkıda bulunmak
- Gerçekleşebilecek bilgi güvenliği olaylarına hızla müdahale edebilecek ve olayın etkisini minimize edecek yetkinliğe sahip olmak
- Maliyet etkin bir kontrol altyapısı ile bilgi güvenliği seviyesini zaman içinde korumak ve iyileştirmek
- Bilgi güvenliği yönetimi eğitimlerini tüm personele vererek bilinçlendirmeyi sağlamak
- Yürütülen tüm faaliyetlerde; bilgi güvenliğini, risk yönetimi çerçevesinde ele alarak bilgi güvenliği yönetim sisteminin üç temel öğesi olan Gizlilik, Bütünlük ve Erişilebilirliğin sürekliliği sağlamaktır.

NEDEN BİZ ?

1
2
3
4

İŞ ORTAKLARIMIZ

post image
post image

NASIL ÇALIŞIYORUZ ?

Müşterilerimiz için sonuç odaklı hizmet anlayışıyla yeni bir bakış açısı yaratarak çözümler üretmek isterken; Geliştirdiğimiz yeni ürünler, karar süreçleri ve mekanizmaları ile değişen pazar koşullarına en hızlı ve doğru bir şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz. Tedarik, Üretim, Envanter, Satış, Proje Yönetimi, Muhasebe ve Finans süreçlerini hatasız bir şekilde takip ederek ve müşterilerimizin verimliliğini yukarı taşımak temel amacımız.