Hizmetlerimiz

post image

Danışmanlık Hizmeti

Infor ERP Ln modüllerinin işletmenize uyumu için tecrübeli danışman kadromuzla ürünün etkin ve verimli kullanımını sağlamak için ERP Ln in tüm modülleri ile ilgili danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Intecon ekibi olarak Türkiyede çeşitli projelere imzasını atmış güçlü implementasyon örnekleri ile ERP Ln ürününün global iddiasını Türkiyede destekliyoruz.

Yazılım Hizmetlerimiz

İşletme ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda alternatif teknolojilerin yönetimi ile uzman yazılım geliştirme ekibimizle iş süreçlerini analiz ederek en kısa sürede en ideal çözümleri sunuyoruz. Sürecin yönetimi içinde işletmenin talepleri, rekabet koşullarında piyasada rakiplerin uyguladığı iş süreçleri, maliyet, lisans yönetimi, zaman kriterlerini ön plana çıkararak işletmeyi karar süreçlerinde destekliyoruz.


» İş süreçleri Analizi
» Sistem Analiz ve teknik analiz
» Uygulama Geliştirme
» Uygulama Testlerinin yönetimi
» Kullanıcı Eğitimi
» Dokümantasyon
» Devreye alma sürecinin yönetimi
» Son kullanıcı desteği

Özel Entegratörlük Hizmetlerimiz

Intecon Bilişim Gelir İdaresi Başkanlığından yetki belgesi almış, E-fatura, E-arşiv özel entegratörüdür. Ayrıca elektronik defter oluşturma süreçleri ile ilgili Intecon Infor Baan IV, Intecon Infor Ln, Intecon E-defter (Platform Bağımsız) ürünlerinin onay sürecini tamamlamıştır. Intecon Eco-Logic E-dönüşüm ürünleri ile hem müşteriye özel entegrasyon süreçlerini yöneten hem de Bulut ortamında bulunan E-Fatura, E-defter, E-arşiv uygulamaları ile değişebilen müşteri taleplerine cevap verebilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen ürünlerimizi inceleyiniz


» E-fatura entegrasyon
» E-defter entegrasyon
    » Intecon Infor Ln E-defter
    » Intecon Infor Baan IV E-defter
    » Intecon E-defter (Platform Bağımsız)
» E-arşiv entegrasyon
» E-fatura Bulut
» E-defter Bulut
» E-arşiv Bulut