INFOR AUTOMOTIVE

INFOR AUTOMOTIVE

Infor Automotive çözümü, otomotiv endüstrisi için uzmanlaşmış olarak sektörün her yönüne tam profesyonel, geniş ve derinlikli bir çözüm sunar.

Hız için tasarlandı

Seri dönüşüm dünyası; Otomotiv dünyasının bugünüdür. Makro ekonomik zorluklar, hızlandırılmış yenilik döngüleri, malzeme giderlerinde yaşanan artışlar, OEM’ler tarafından beklenen fiyat indirimleri; boyutları ne olursa olsun her otomotiv tedarik zinciri şirketinde yaşanan ortak sıkıntılardır.

OEM ve özel araç üreticilerinden, otomotiv tedarikçilerine, satış sonrasına, servis sağlayıcılarına kadar daha önce hiçbir zaman bu denli çevik, yalın, hızlı ve verimli olarak otomotiv sektörüne yoğunlaşılmamıştı. Günümüz piyasasında işinizi hızlandırabilmek ve başarılı olabilmek için, yüksek otomotiv deneyimine sahip bir iş ortağına ihtiyacınız var.

Hızınızı Ayarlayın

İşinizin hızını nasıl ayarlayabileceğiniz ile sorunun doğru cevabını Infor Automotive çözümünde bulacaksınız. Infor, 25 yılı aşkın süredir dünya çapında binlerce şirketin otomotiv tedarik zincirini sürekli olarak değişen iş gereksinimlerine rağmen optimize etmiştir. Bugünün geleceğe başarıyı taşıyan çözümü, işte bu derin deneyime dayanmaktadır.

Uzun Vadeli Başarı

Infor Automotive, otomotiv şirketlerinin yeni ürün geliştirmelerini destekleyen, operasyonel süreçleri optimize eden, sermaye varlıklarını iyileştiren, piyasadaki artan yenilikçilik talebini karşılayan ileri seviyede odaklanmış Otomotiv çözüm paketidir.

Global INFOR Referanslarından Bazıları – Otomotiv Sektörü

Dünya çapında en büyük 100 otomotiv OEM ve tedarikçisinin 84'ü, bunun yanında 50’nin üzerinde ülkede faaliyet gösteren 5.500’den fazla müşteri, yenilikleri takip ederek piyasaya giriş sürecini hızlandırmak ve zorlu piyasa koşullarında rekabetçi kalmayı devam ettirebilmek için Infor uygulama yazılımlarına güvenmektedir.

Ferrari
Volkswagen
Wai Global
Aunde Brazil
Grupo Taranto
Meritor
International Truck and Engine Corporation
Leoni
Tonghui Company
Zhongxing Automotive