INFOR

Infor Kimdir ?

INFOR ürünleri dünyada kurumsal Uygulama Geliştiren üçüncü büyük Yazılım firmasıdır. Infor yazılım ağı ile Dünyada İlk 10 uçak firmasının 8 inde, İlk 100 otomotiv firmasının 80 inde, İlk 10 teknoloji firmasının 9 unda, İlk 10 ilaç firmasının 9 unda, İlk 35 dağıtıcının 19 unda ve daha bir çok sektörde yüksek oranda kullanılır. 7000 makine imalat firmasında, 1100 tekstil İşletmesinde 3000 finansal servis işletmesinde 1100 ulusal ve yerel kamu kurumlarında yazılımları ile hizmet vermektedir.

INFOR Global olarak Endüstri odaklı çalışır. 25 farklı pazarda hizmet sağlar, Infor bünyesinde 2,300 uygulama geliştirici programcı çalıştırır. 200 den fazla ülkede yazılım satışı yapar ve hizmet sağlar, bu ülkelerin her birinde çözüm ortakları ile yer alır, destek verir. 25 farklı yatay pazarda hizmet verir, 2,400 danışman ve uzman çalıştırır. Bünyesinde 1745 partner, 12700 çalışan, 1680 destek personeli barındırır. Kısaca dünyanın en büyük ve güçlü yazılım tedarikçilerinden biridir.

Küresel ölçek

Infor müşterilerine yerel deneyime sahip, küresel bir şirketle çalışmanın avantajlarını sunar. Infor 41 ülkede 153 direkt ofisi ile 200ün üzerinde ülkede temsil edilmekte ve 73.000 müşteriye sahiptir.

Neden Infor ?

Artan müşteri memnuniyeti ve yükselen başarı grafiği ile Infor, hizmet sunduğu pek çok firmanın tüm birimlerinde ve tedarik zinciri süreçlerinin her aşamasında güvenilir, ölçülebilir bir yapı oluşturmak ve firmaların belirli işletme ve mevzuata uygun gereksinimlerini karşılamak üzere Infor LN'i tasarladı ve geliştirdi.

Flextronics, Boeing, Snap-on, Liebherr, Kongsberg ve Greif gibi küresel şirketler, operasyonel mükemmellik ve çeviklik için global ERP sistemi olarak Infor LN kullanıyor. Ferrari, Nilfisk-Advance, Cargotec, Siemens, Raytheon ve DWT Group gibi organizasyonlar, iki katmanlı ERP stratejisinin bir parçası olarak, bağımsız birimler, bölgeler ya da fabrikaların çekirdek proje, imalat, tedarik zinciri ve servis operasyonlarını Infor LN ile destekliyor.

Physik Instrumente, The Belden Brick Company, Thrane & Thrane, PRIDE Industries, Holmatro, Promethean, Neways, RTC ve Heinze Kunststofftechnik gibi dünyanın her bölgesinden binlerce orta ölçekli şirket, operasyonel mükemmellik ve çevikliğe düşük toplam satın alma maliyeti ile ulaşıyor. Büyüme ve yenilik için küresel bir platform olarak Infor LN kullanarak bu endüstri liderlerine siz de katılın.