INFOR DECISIONS

INFOR DECISIONS

Kurumsal koşulların ne kadar hızlı bir şekilde değişebileceğini ve bu değişimlere en seri ve doğru bir şekilde tepki vermenin ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Ancak bunu yapabilmek için belirli performans yönetimi iş sorularına yanıtları almanız gerekir. Infor Decisions, önceden inşa edilmiş analitik uygulamaları ile size yardımcı olur.

Daha iyi ve daha hızlı kararlar almanızı sağlayacak Infor Decision kullandığınızda sağlayacağınız faydalar

Sisteminizden gelen verilerin kilidini açar.
Bilgilerinizi çok boyutlu görünüme koyarak, işinizi daha iyi analiz etmeniz ve karar almanız amacıyla verileri döndürür, idare eder ve filtreler.
ınfor Decision alın; seçeneklerinizle hızlı çalışın.

Infor Decisions ile analiz edecekleriniz:

Satış – Satış siparişlerini, müşteri sevkiyatlarını, satış fırsatlarını ve ürün karmasını inceleyin. Satış geliri ve karlılığı ile satış performansını gözden geçirin.
Satın alma – Teslimat performansı, sözleşme durumunu, harcamaları anlayın. Her tedarikçiden ne kadar satın aldığınızı ve öncelik durumlarını izleyin.
Finans – Ödemeleri, nakit akışınızı, alacakları ve nakit girişlerini analiz edin. Finansal raporlama ve dağıtım döngülerini hızlandırarak gerektiğinde karar vericilere ihtiyaç duydukları finansal bilgiyi iletin.
Üretim – Üretim alanı içindeki iş emirlerini izleyin, zamanı geçen emirleri gözden geçirin.Sonuç ?

Infor Decisions ile kurumsal kullanıcılar kendi iş alanlarını analiz eder ve kritik iş sorularına doğru cevaplar vererek gelir kazandıracak kararlar verebilirler.

post image