DİJİTAL ARŞİVLEME UYGULAMASI

INTECON d'ARC

INTECON d'ARC Intranet üzerinde bağımsız olarak çalışan ve tüm INTECON ürünleri ile entegre olabilen, tam özellikli doküman yönetimi arşivleme ve iş akışı çözümüdür.


Uygulama, birçok doküman yönetimi ve süreç yönetimi teknolojisinin gücünü; şirketinizin karşılaştığı zorluklarla baş etmek üzere özelleştirilmiş olan tek bir verimli çözümde birleştirir.


INTECON d'ARCdokümanların tüm işlenme, arşivlenme, teslimatı ve belge deposundan çağırılması fonksiyonlarını yerine getirir. Fotokopi makineleri, evrak dolapları, faks ve yazıcılar arasında gidip gelmek gibi zaman alıcı faaliyetler böylece geçmişte kalır; belgelerin yeniden modifiye edilerek çıktılarının tekrar alınması, onaylarının eski tarzda alınmaya çalışılması süreçleri elenmiş olur.

İŞ AKIŞI

INTECON d'ARCİŞ AKIŞI, dokümanlara bağlı görevleri otomatikleştirir, zaman alan onay süreçlerini ve görevleri elle müdahale olmadan aşar, zaman tasarrufu sağlar, yetkili kullanıcılara kritik belgelere ekranlarından doğrudan erişim için izin verir. Böylelikle belgelerin kaybolması, insan hatası gibi faktörler en aza indirgenmiş olur.


INTECON d'ARCŞirket personellerinizin faaliyetleri ile yazılımınız arasında kesintisiz bir Akış oluşturur.

MERKEZİ DEPOLAMA

Son derece özelleştirilebilir belge saklama kuralları ile birlikte dokümanlar, merkezi arşivde depolanır. Veriler, kullandığınız uygulama tarafından içindekiler alanıyla beraber otomatik olarak çekilir. Bu özelliğin faydası, dokümanların bir çok farklı kullanıcı tarafından çekilip işlenmesine olanak vermesidir.

DOKÜMAN AĞACI

Belge nesnelerinin ve doküman ağacına bağlı alt klasörlerin tanımlanması, doküman akışı için kuralları belirleyen sistem yöneticisinin kontrolündedir. Kullanıcılar, önceden tanımlanmış olan şablonlar ile dokümanları sisteme yüklemeye yetkilidir.

ÇOK KRİTERLİ DOKÜMAN ARAMA ve FİLTRELEME SEÇENEKLERİ

Proje tipine göre arama
Dosya numarasına göre arama
Özelliklere göre arama
Sözel veya sayısal tipte filtreleme
Drag / Drop fonksiyonu ile filtreleme


Çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için info@intecon.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya 0 (216) 314 08 06 no'lu hattan INTECON Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.