BA-BS MUTABAKAT

BA-BS MUTABAKAT NEDİR?

INTECON BA/BS Mutabakat Sistemi, tek bir yönetim portalı üzerinden ve ayrıca standart e-posta, faks, telefon vb. iletişim kanalları ile bilgi gönderimine ihtiyaç duymadan mutabakat yazışmalarınızı yapmanızı sağlayan web tabanlı bir çözümdür.

BA-BS MUTABAKAT İŞLEYİŞ ŞEMASI


Kullanıcılar uygulamaya www.ba-bs.com adresinden ulaşırlar.

Uygulamanın kullanılması talebi bizlere ulaştığı anda ekibimiz tarafından ana şirket bilgileri sisteme girilir ve bu şirketin kullanıcıları tanımlanarak kendilerine hesap bilgileri e-posta ile iletilir. Bu noktadan sonra uygulamanın tüm fonksiyonlarını kullanıcılar yönetir ve tarafımızdan sürece müdahale edilmez.

E-POSTA ve BİLGİ GÖNDERİMİ

Mutabakat Bilgisi

Mutabakat Bilgisi linkinden ulaşılan bu ekranda kullanıcı, hesap tipi ve periyodunu seçerek kayıtları listeler. Bu listede; yüklenmiş veriler, iş ortağının fatura bazında mı yoksa toplam olarak mı değerleri girdiği, girilen toplam matrah/fatura adedi ve mutabakatın durumunu rahatlıkla görülüp incelenebilir. Mutabık kalınan veriler farklı renkte gösterilerek bu verilerin ayırt edilmesi kolaylaştırılır, toplam matrah ve fatura adedi net bir şekilde gösterilir, yazıcıdan çıktısı rahatça alınabilir.

Çözümler hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.ba-bs.com sitesini inceleyebilir, info@intecon.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya 0 (216) 314 08 06 no'lu hattan INTECON Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.